1. Standart Tirane, shes karikues Iphone 5-5c-5s-6-6s-7-7+8-8-x 10 Euro


  Karikues OEM per Apple iPod iPhone - A1400


  I prodhuar nga materiale origjinale dhe cilesore
  Vendoseni ne prize dhe lidhni kabellin USB
  Specifikat:

  Karikues Apple
  Modeli: A1400
  Hyrje: AC 100-240V / 0.15A, 50-60Hz
  Dalje: DC5.1V / 1A
  E pershtatshme per:

  iPhone 5-5c-5s-6-6s-7-7+
  iPhone 4S
  iPhone 4
  iPhone 3GS 3G
  iPhone 2G
  iPod (te gjitha modelet)

  tel:
  0697773339
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Karikues-Origjinal-apple---- (1).jpeg
S: 73
Madhesia: 11.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Karikues-Origjinal-apple----.jpeg
S: 157
Madhesia: 14.8 KB