devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 110 m² 750 Euro (Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Ne rezidencen Kodra e Diellit 2, jepet me qera 2 + 1 (hyrje e pabanuar me pare),

  siperfaqe 110 m2, kati 2, ambjent ndenie+salle ngrenie, 2 dhoma, 2 banjo, 1 ballkon, ngrohje / ftohje.

  Mobilim dhe arredim luksoz me arkitekt.

  Vendparkim para pallatit.


  Cmimi : 750 Euro/muaj.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ec6f7a6b-ab80-139e-b8f4-e941938bcd45.jpg
S: 305
Madhesia: 69.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8bef98ee-1ba6-d479-5f44-4e3b8a4c6b90.jpg
S: 103
Madhesia: 59.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6f82d67d-c528-eccc-2db2-b964356f5311.jpg
S: 102
Madhesia: 42.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ca48cad0-0c6b-9936-6d53-75980836262d.jpg
S: 101
Madhesia: 43.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 985d6d26-0cd1-f527-201a-bf77ad569cff.jpg
S: 97
Madhesia: 49.1 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar