devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 1, 60 m² 500 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet ne rrugen Myslym Shyri!!
  Ka nje siperfaqe prej 60 m2
  Ne katin e pare.
  Totalisht i mobiluar ne menyre moderne , 2 tualete ,
  Ne cmim jane te pefshira uje drita dhe internet.
  Cmimi i qerase 500 euro/ muaji.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 4
Madhesia: 18.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 11
Madhesia: 36.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 4
Madhesia: 43.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 3
Madhesia: 29.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9.jpg
S: 3
Madhesia: 31.1 KB    Infoexpress agjensi informacioni
  Blv. "Gjergj Fishta",
  prane gjykates se rrethit


  tel/fax: +35542400124
  cel: +355692062443
  +355672763858
  e-mail: yllibejko.infoexpress@gmail.com
  web: www.infoexpress.al

  InfoExpress