1. Standart Tirane, shes makine Toyota IQ Viti 2009, 5200 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 66
  KM..........: 117000

  TOYOTA IQ , KAMBIO AUTOMATIKE , VITI 2009 ✅ MOTORR 1.0 BENZINE , 117.000 KM ME LIBER SHERBIMESH ✅ DISQE ALUMINI , GOMA TE REJA. ME 2 SEDILJE MBRAPA , KONDICIONER , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ETJ✅... ME DOGANE TE PAGUAR. CMIMI : 5200 EURO. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON.
  INFO : 0692765740
  PER ME SHUME MAKINA TE TJERA NA NDIQNI NE FACEBOOK : Autoclass Tirana OSE NE INSTAGRAM : Autoclass. FALEMINDERIT. 👍

  Cel. : 0692765740
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 65060783_2449543921934354_2651908955411841024_n.jpg
S: 135
Madhesia: 44.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 65029028_2449543938601019_3954296838042943488_n.jpg
S: 63
Madhesia: 45.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 64864158_2449543958601017_4900903674416463872_n.jpg
S: 63
Madhesia: 38.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 64562468_2449544011934345_796420364132417536_n.jpg
S: 71
Madhesia: 36.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 64481443_2449544041934342_3119606760525004800_n.jpg
S: 65
Madhesia: 26.1 KB