devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Vile 3+1+A+BLK Kati 2, 170 m² 150.000 Euro (Fshati Pellumbas)

  Zona/Rruga : Fshati Pellumbas.
  Shitet vile ne fshatin turistik Pellumbas, Njesia Administrative Berzhite.
  Fshati Pellumbas ndodhet 17 kilometra larg nga qendra e Tiranes dhe 10 minuta nga TEG.
  Fshati shtrihet ne nje terren kodrino-malor ne lartesine 400-700 metra mbi nivelin e detit.
  Fshati eshte i njohur nga turistet vendas dhe te huaj nga Shpella e Pellumbasit, burimi dhe ujvara e lumit Erzen.

  Pershkrimi i Viles:
  Siperfaqe trualli 500 m2.
  Siperfaqe ndertimi ndertimi 170 m2.
  Vila eshte me dy kate dhe me shkalle te brendshme.
  Kati i pare eshte 85 m2 dhe kati i dyte eshte 85 m2.
  Kati i pare ka nje verande, ambjent ndenje, ngrenie, gatimi dhe nje tualet.
  Kati i dyte ka nja verande, tre dhoma gjumi dhe nje tualet.
  Rruge private 200 m2 e mbuluar me pjergull rrushi dhe depo ne pjesen e pasme.
  Shitet e mobiluar me te gjitha paisjet elektroshtepiake.
  Eshte e pajisur me gjenerator, sistem kamarash, sistem alarmi, depozite gazi, ngrohje qendrore me kaldaje gazi dhe oxhak funksional me dru.
  Vila ka siguri maksimale. Rrethim me mur guri dhe kangjella ne te gjithe perimetrin.
  Ka peme frutore dhe ullinj.
  Eshte e mirembajtur dhe gjendja teknike e pajisjeve shume e mire.

  Dokumentacion te rregullt, Leje Nderimi dhe Certifikate Pronesie.

  Cmimi 150.000 (Njeqind e Pesedhjete Mije) Euro.

  Per me shume informacion: 00355 68 51 66 700
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 194
Madhesia: 211.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 202
Madhesia: 57.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.JPG
S: 431
Madhesia: 124.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 197
Madhesia: 88.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 199
Madhesia: 194.2 KB