devinf.com

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 78 m² 120.000 Euro (pazari i ri)

  Zona/Rruga : pazari i ri

  Shitet apartament 1+1 ndodhet prane sheshit Avni Rustemi tek pazari i ri
  Ka nje siperfaqe prej 78 m2 ne pallat ekzistues
  Ndodhet ne katin e pare
  I rikonstruktuar totalisht.
  Mobilim perfekt ne stilin suedez.
  Ka soxhornon e madhe me ambient ndenje dhe ngrenie.
  Me aneks me vete gatimi.
  Koridori i madh me elemente druri dekorativ.
  I gjithe apartamenti eshte me parket. Tualeti me vete nga kendi i dushit i cili eshte me dritare.
  Dhoma e gjumit ka ballkon tip verante.
  Eshte shume i pershtatshem per hostel, qera ditore dhe afate te shkurtera dhe shume praktike duke qene direkt kati i pare.
  Shkalla eshte e investuar me pllaka mermeri travertin.
  Eshte shume e pershtateshme edhe per tu kthyer ne dyqan per cdo lloj biznesi.
  Cmimi i shitjes 120.000 euro.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 24.jpg
S: 30
Madhesia: 16.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 19.jpg
S: 30
Madhesia: 33.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 17.jpg
S: 29
Madhesia: 40.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8.jpg
S: 49
Madhesia: 37.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 29
Madhesia: 47.9 KB    Infoexpress agjensi informacioni
  Blv. "Gjergj Fishta",
  prane gjykates se rrethit


  tel/fax: +35542400124
  cel: +355692062443
  +355672763858
  e-mail: yllibejko.infoexpress@gmail.com
  web: www.infoexpress.al

  InfoExpress