1. Standart Tirane, shes APARAT PER GJETJEN E SINJALIT SATELITOR

    APARAT SHUM I MIRE PER TE GJITH ATA QE MEREN ME MONTIMIN E ANTENAVE SATELITORE.APARATI ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE DHE I KOMLETUAR ME TE GJITHE AKSESORET E VET.

    Cel. : 0692164444
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  B1125912226.jpg
S: 109
Madhesia:  14.8 KB