kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes APARAT PER GJETJEN E SINJALIT SATELITOR 17.000 Leke

  APARAT SHUM I MIRE PER TE GJITH ATA QE MEREN ME MONTIMIN E ANTENAVE SATELITORE.APARATI ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE DHE I KOMLETUAR ME TE GJITHE AKSESORET E VET.

  Cel. : 0692164444
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: B1125912226.jpg
S: 31
Madhesia: 14.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu