1. Standart Tirane, shes Nova karrike/tavolina 2 sete 18.000 Leke

    Shes 2 sete tavolinash te markes Nova perdorur vetem pak muaj. Mund te shiten edhe te ndara, 3.000 karrike dhe 6.000 lek tavolina.

    Cel. : 0693342723
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_20190528_132812.jpg
S: 139
Madhesia:  30.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_20190528_132825.jpg
S: 91
Madhesia:  22.7 KB