kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Nova karrike/tavolina 2 sete 18.000 Leke

  Shes 2 sete tavolinash te markes Nova perdorur vetem pak muaj. Mund te shiten edhe te ndara, 3.000 karrike dhe 6.000 lek tavolina.

  Cel. : 0693342723
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190528_132812.jpg
S: 35
Madhesia: 30.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190528_132825.jpg
S: 29
Madhesia: 22.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu