kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shes Piano Yamaha Super Oferte

  Shitet Piano YAMAHA eshte ne gjendje te mire. Mund te shikoni dhe foton.

  Cmimi 230 Euro I Diskutueshem

  Per informacione kontaktoni ne numrin e telefonit : 0674015912
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190614_160749.jpg
S: 32
Madhesia: 45.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu