devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 1+1, 78 m2 , 300 euro/ muaji

  Jepet me qera apartament 1+1 prane Klubit Partizani, te home plan Kontakt
  Ka nje siperfaqe prej 78 m2
  Ndodhet ne katin e 8-te nje Pallati te ri
  Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno sebashku me ambjentin e gatimit , dhome gjumi, koridor, tualet me dritare dhe 2 ballkone.
  Ofrohet totalisht e mobiluar me mobilim te ri dhe bashkekohor.
  Apartamenti ka orientim lindje-perendim me drite dielli gjate gjithe dites,
  pajisur me kondicionere.
  Pallati eshte i ri me ashensore, siguri, administrim
  Cmimi i qerase 300 euro/ muaji
  Lirohet me date 1 korrik.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-06-14 at 8.14.09 PM.jpg
S: 47
Madhesia: 43.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-06-14 at 8.14.08 PM.jpg
S: 32
Madhesia: 44.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-06-14 at 8.14.07 PM.jpg
S: 30
Madhesia: 51.6 KB  


  Infoexpress agjensi informacioni
  Blv. "Gjergj Fishta",
  prane gjykates se rrethit


  tel/fax: +35542400124
  cel: +355692062443
  +355672763858
  e-mail: yllibejko.infoexpress@gmail.com
  web: www.infoexpress.al

  InfoExpress