kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes SmartWatch Samsung A1 Sport 1000 Leke

  Shes Smartwatch A1 Sport te bardha dhe te zeza sapo te prodhuara, ne kutine e origjines. Kompatible IOS & android; ekran 160X180mm afishim 1.54 HD TFT; bateri 380mA; karikim USB. Dual funksion ore me alarm+telefon; karte SIM email, GPS, MP3 etj. Perballon deri 32 GB memorie; kamera, ēiftezim me smartphone lexim kodi QR /bluetooth. Dani 0676495140 plazh Durres.

  Cel. : 0676495140
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190614_205424.jpg
S: 18
Madhesia: 14.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190608_155108.jpg
S: 31
Madhesia: 20.4 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu