1. Standart Durres, shes SmartWatch Samsung A1 Sport 500 Leke

    Shes Smartwatch A1 Sport te bardha dhe te zeza sapo te prodhuara, ne kutine e origjines. Kompatible IOS & android; ekran 160X180mm afishim 1.54 HD TFT; bateri 380mA; karikim USB. Dual funksion ore me alarm+telefon; karte SIM email, GPS, MP3 etj. Perballon deri 32 GB memorie; kamera, ēiftezim me smartphone lexim kodi QR /bluetooth. Dani 0676495140 plazh Durres.

    Cel. : 0676495140
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20190614_205424.jpg
S: 32
Madhesia:  14.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20190608_155108.jpg
S: 54
Madhesia:  20.4 KB