Zona/Rruga : Rruga 5 Maji

Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen "5 Maji", Tregu industrial/

Siperfaqja totale eshte 91 m2, ndodhet ne katin 7.

Perbehet nga salloni, 2 dhoma, 1 banjo dhe tualet.

punime cilesore ne cdo pjese te apartamentit.


Cmimi: 63.000 Euro.

Aktualisht ne faze ndertimi!
Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel. : 0694030502