devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 91 m² 63.000 Euro (Rruga 5 Maji)

  Zona/Rruga : Rruga 5 Maji

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen "5 Maji", Tregu industrial/

  Siperfaqja totale eshte 91 m2, ndodhet ne katin 7.

  Perbehet nga salloni, 2 dhoma, 1 banjo dhe tualet.

  punime cilesore ne cdo pjese te apartamentit.


  Cmimi: 63.000 Euro.

  Aktualisht ne faze ndertimi!
  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 83c03544-9abc-fd57-1037-9324d2349bd8.jpg
S: 586
Madhesia: 61.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f51729ad-3fa5-ba46-f6b4-a0dce4a54168.jpg
S: 430
Madhesia: 82.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 008975d5-e992-6102-6927-7d59dcf5576b.jpg
S: 410
Madhesia: 43.9 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar