kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Bar-resorant 50.000 Euro (Don Bosko)

  Shitet biznes Bar Restorant dhe dyqan mishi ne zonen Don Bosko.
  Ambjenti ka siperfaqe 200 m2 dhe verande 50 m2. Kuzhina e mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme per gatim dhe dyqan mishi.
  Ambjenti disponon: Dhome frigoriferike. Zgare . 20 Tavolina.
  Per ta vizituar na kontaktoni!

  Cel : +355697015483
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 62551054_311951076382156_4990413799342211072_n.jpg
S: 53
Madhesia: 36.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 64414197_2425085904214422_4518011682190000128_n.jpg
S: 45
Madhesia: 46.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 64214292_2349697431823889_933891169081884672_n.jpg
S: 43
Madhesia: 52.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 64447611_322303128694474_5796445973865562112_n.jpg
S: 43
Madhesia: 39.7 KB  


  Rruga Muhamet Gjollesha, (21 Dhjetori)
  perballe Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
  Tel: 045628088 | Cel: 0699697607