Zona/Rruga : NJAZI MEKA

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 ne zonen e Allias,PRANE BIG MARKETIT.Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht para 2 muajve.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati parafabrikat.Apartamenti shitet 46 milion leke te vjetra.

Cel. : 00355695291520