kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Lushnje, shes Gem world wk2 200 Euro

  TASTIERE GEM WK2 WORLD. 200 EURO
  shoqerohet me kambalec dhe lexhio

  Cel. : 0675749992
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11.jpg
S: 38
Madhesia: 28.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu