Zona/Rruga : Zogu I Zi

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues, orientimi jug-perendim,

dhe vendodhja e tij ne nje nga arteriet kryesore te kryeqytetit e bene te kete te gjitha facilitetet afer.

Apartamenti eshte restauruar se fundmi me arkitekt dhe ka nje organizim perfekt.

Perbehet nga salloni, 2 dhoma, banjo dhe ballkon.

Siperfaqe 100 m2.


Cmim: 107.000 Euro
Komisioni 1% per bleresin..
Kontakt:

Cel. : 0694030502