devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 100 m² 107.000 Euro (Zogu I Zi)

  Zona/Rruga : Zogu I Zi

  Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues, orientimi jug-perendim,

  dhe vendodhja e tij ne nje nga arteriet kryesore te kryeqytetit e bene te kete te gjitha facilitetet afer.

  Apartamenti eshte restauruar se fundmi me arkitekt dhe ka nje organizim perfekt.

  Perbehet nga salloni, 2 dhoma, banjo dhe ballkon.

  Siperfaqe 100 m2.


  Cmim: 107.000 Euro
  Komisioni 1% per bleresin..
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f69cf815-ae29-e0ba-aefe-d3bdebb66d58.jpg
S: 259
Madhesia: 42.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a5f43dd8-e7da-41a7-0a5b-d7910c0ed761.jpg
S: 118
Madhesia: 41.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ef56bb3b-231b-7f17-d4af-7cd15210adf8.jpg
S: 119
Madhesia: 41.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 786b8c85-1ffc-efa1-edeb-8ef5bddb5c1b.jpg
S: 122
Madhesia: 56.8 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar