Zona/Rruga : Materniteti

Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 koridor shperndares, 1 sallon i bollshem, kuzhina, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 verande.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete, me orientim nga lindja.

Ndėrtesa ėshtė dizenjuar me 2 kate parkim nėntokė, 1 kat pėr zhvillimin e njėsive tregtare dhe 7 kate pėr apartamentet e banimit, me fasadė tė ventiluar,

vetrata cilesore qe siguron izolim termik dhe akustik. Muret jane me tulla termike,instalimet cilesore hidraulike dhe elektrike, dyert prej materialit te drurit tamburat, ashensoret cilesore.

Siperfaqe totale eshte 85 m2.


Cmimi: 75.000 Euro

Komisioni 1% per bleresin..
Kontakt:

Cel. : 0694030502