devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 85 m² 75.000 Euro (Materniteti)

  Zona/Rruga : Materniteti

  Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 koridor shperndares, 1 sallon i bollshem, kuzhina, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 verande.

  Apartamenti ndodhet ne katin e trete, me orientim nga lindja.

  Ndėrtesa ėshtė dizenjuar me 2 kate parkim nėntokė, 1 kat pėr zhvillimin e njėsive tregtare dhe 7 kate pėr apartamentet e banimit, me fasadė tė ventiluar,

  vetrata cilesore qe siguron izolim termik dhe akustik. Muret jane me tulla termike,instalimet cilesore hidraulike dhe elektrike, dyert prej materialit te drurit tamburat, ashensoret cilesore.

  Siperfaqe totale eshte 85 m2.


  Cmimi: 75.000 Euro

  Komisioni 1% per bleresin..
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7e5cf5a8-af1f-22d6-1ff1-edbb94f42829.jpg
S: 290
Madhesia: 39.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31912424-50df-d9e7-562a-1290714289cc.jpg
S: 170
Madhesia: 51.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20d366a4-aa46-a78c-a66b-9127510a0f6e.jpg
S: 164
Madhesia: 34.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1fba4558-52d9-129b-18c2-a1248e69da7d.jpg
S: 157
Madhesia: 50.9 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar