devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 180 m² 1.500 Euro (Rr. Myslym Shyri (EHW))

  Zona/Rruga : Rr. Myslym Shyri (EHW)

  Amb Open Space (180 m2) per Biznes, ne Myslym Shyr (Buze Rruge - EHW) Super Vendodhje

  Me Qera Ambient Open Space (180 m2) i Pershtatshem per Zyre, Dyqan etj.. ne Myslym Shyr (Buze Rruge - EHW) Super Vendodhje per Biznes | Hapesire e Madhe e Shfrytezueshme | Ndricim Perfekt | Fasade Xhami | Tualet i Mirembajtur | Instalimet Hidraulike dhe Elektrike Funksionale


  Q1124


  Te dhenat e ndarjes:


  - 2 Ambinete pune
  - Tualet


  AMBIENT i Pershtatshem per :


  - ZYRE
  - DYQAN
  - CDO GJE E PERSHTATSHME PER BIZNES
  - SIP. Totale 180 m2
  - SIP. Brendshme 130 m2
  - Oborri 50 m2
  - Kati 0
  - Me Pllake
  - Me Tavane te Varuar + Spote
  - Me Fasade Xhami


  - Instalime Elektrike te reja Cilesore
  - Intalime Hidraulike te reja cilesore


  - Facilietet afer
  - Super Akses me Transport Publik


  Cmimi: 1,500 Euro (pa Taksat)


  Paradhenie me Pronarin: 1.5 Muaj


  Tel ose Whatsapp: 0684780043
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 10
Madhesia: 11.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11.jpg
S: 13
Madhesia: 16.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9.jpg
S: 11
Madhesia: 9.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 12.jpg
S: 10
Madhesia: 16.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14.jpg
S: 10
Madhesia: 9.6 KB