• Te kete perfunduar studimet e Fakultetit per Kimi Industriale Mjedisore
  • Te kete njohuri te mira ne gjuhen Angleze dhe ate Italiane.
  • Te zoteroje paketen Microsoft Office
  • Te kete te pakten 1 vit experience ne fushen e Inxhinierise Kimike.
  • Te jete njohes i mire i proceseve kimike
  • Aftėsi tė mira organizative.
  • Tė dijė tė punojė nė grup.
  • Tė ketė pėrkushtim maksimal gjatė orarit tė punės.
  • Tė karakterizohet nga ndershmėria, integriteti dhe korrektėsia.
  • Tė eci me tė njėjtin hap me qėllimet dhe synimet e kompanise.•Tė gjithė tė interesuarit duhet tė dėrgojnė CV, si dhe tė pėrcaktojnė pozicionin pėr tė cilin aplikojnė, nė email: shpkcgc@gmail.com
•Ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do te njoftohen per interviste.