ALBA PUNĖSIM ėshtė njė agjensi private punėsimi, e cila ka si aktivitet tė saj: ndėrrmjetėsimin nė tregun e punės. Ne pėrdorim profesionalizmin tonė nė fushėn e burimeve njerėzore pėr t'ju pėrgjigjur nevojave tė klientėve, duke u siguruar kandidatėt mė tė mirė nė tregun e punės dhe kandidatėve duke ju ofruar mundėsi punėsimi.

Pėr njė klientin tonė, nje kompani me vendndodhje ne qender te Tiranes , kemi nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin:

Programues Android

Konteksti i pozicionit: Programim ne Android te aplikacioneve te reja dhe atyre ekzistuese

Kerkesat per pozicionin:

· Minimalisht 6 muaj eksperience pune me zhvillimin e aplikacioneve mobile ne Android (njohuri programimi ne sistemet e tjera mobile si iOS dhe Windows phone do jete nje prioritet per kandidaturen)

· njohuri/eksperience me Java Standard/Enterprise Edition eshte nje plus

· njohuri me relational database (SQL e diagram ER) si dhe DBMS me te njohura ne treg (MySQL, Oracle, ...)

· njohuri mbi HMTL, CSS, Javascript, jQuery si instrumenta te programimit front-end

· arsim te larte ne dege informatike (inxhinieri, informatike, shkenca matematike, ...)

· aftesi per te punuar ne grup dhe per te zgjidhur probleme te ndryshme

Orari i punes: E hene – E premte 8.30 – 17.30 (1h pushim)
Paga konkuruese / ne varesi te experiences

Nese jeni te interesuar per kete pozicion, ju lutem dergoni cv tuaj ne adresen: info@albapunesim.al dhe shėnoni tek subjekti: Programues Android

Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen per interviste.