Emirates kerkon te punesoje agjent full time
Pagesa baze, me kontrate te rregullt pune dhe pagese siguracionesh 100%.
Kriteret:
-Te zoteroje mire gjuhen spanjolle
-Te kete ambicie dhe motivim
-Disponibilitet full-time (10:00-19:00)
-Me ose pa ekperience pune

Ofrohet:
-Page baze plus bonuse duke filluar nga 50 Eur+
-Trajnim cilesor
-Mundesi rritje profesionale
-Kontrate pune sipas legjislacionit shqiptar.


Te interesuarit te dergojn CV ne adresen hr.recruitment.al@gmail.com
Ose te telefon 0682654646

Ju mirpresim!