Shiten paisjet e nje dyqani veshjesh te perdorura vetem 3 muaj ;

Sasia Pershkrimi Permasat


2 Rafte metalike/dru - 260 x 150 x 40
2 Rafte metalike/dru - 260 x 100 x 40
1 Banak me syrtare dhe ndarje 130 x 90 x 60
1 Ekspozitor 150 x 50 x 50
2 Manekine te medhenj lucido
1 Manekin i vogel (femije) lucido
1 Zgabel lekure/inoks
1 Perde sebashku me shufren e inoksit kendore 100 x 100


Cmimi pakete : 150 000 leke (i skontuar)

Cel : +355674074674

Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_4695.jpg
S: 47
Madhesia:  82.7 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_4697.jpg
S: 20
Madhesia:  84.3 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_4692.jpg
S: 19
Madhesia:  50.8 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_4693.jpg
S: 23
Madhesia:  58.7 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_4694.jpg
S: 23
Madhesia:  58.7 KB