kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Fier, shes Autokombajne 11.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: jeshile

  Shes autokombajne, gjendje pune, motor i ri, (ka motor rezerve) dinamo, dhe shumė pjesė tė tjera rezervė, rripa, kushineta, pulexho etj.
  Te gjitha sherbimet gati per sezonin e korrjes.

  Cel. : 0698715945
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190604-WA0024.jpg
S: 24
Madhesia: 56.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190604-WA0023.jpg
S: 44
Madhesia: 47.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu