kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Piano 1.000 Euro

  Shitet piano ne gjendje shume te mire dhe e akorduar.

  Cel. : 0682120805
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMAG0007.jpg
S: 29
Madhesia: 23.4 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu