1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Itali Verė nė Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditė €259, Nisja 259 Euro

  Verė nė Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditė €259, Nisja mė 7, 21, 28 Qershor.
  Vizitohen: Napoli, Sorrento, Ishulli Kapri, Amalfi, Positano.
  Fjetje 2 netė nė Traget, 1 natė nė Napoli dhe 1 natė nė Sorrento.
  Lundrimi me Traget Durrės - Bari dhe Sorrento - Kapri.
  Transfertat me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dielli.jpg
S: 36
Madhesia: 34.6 KB  
  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 metra para se te shkoni tek "Hotel Colosseu " Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 696153704/
  696056944
  Web: soletours.com
  Instagram:https://www.instagram.com/sole_travel_tours_/
  Facebook:https://www.facebook.com/pages/Sole-Travel-Tours/1499639006916414