1. Standart Tirane, shes biciklete Citybike Lombardo Ferrara Classic 26' 250 Euro

  Ngjyra.....: bezhe

  Kjo biciklete eshte italiane klasike me ngjyre bezhe dhe kafe.
  Eshte shume e mirembajtur dhe e perdorur vetem disa here.
  Ka nje te gervishur ne pjesen e timonit e cila lyhet me boje tek bicikleta ndreqesi
  !! Ne cmim perfshihet edhe siguresa e celikut e cila eshte me e mira ne treg per sigurimin e bicikletes me cmim real te saj 5000LEK!!!!
  Kontakt:0695620868

  Cel. : 0695620868
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181111_175537.jpg
S: 231
Madhesia: 32.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181111_175607.jpg
S: 110
Madhesia: 41.6 KB