Albacall
970 pune TOP10 Matrix

 1. Standart Poloni, ofrohet punė nė kompaninė e makinava Toyota

  Vend pune nė Poloni

  Ofrohen vende puna pėr meshkuj dhe femra nė kompaninė e prodhimit TOYOTA,
  e cila ėshtė e specializuar nė prodhimin e komponentėve pėr makina.

  Paga - 12 zł/orė neto dhe duke filluar nga muaji i dytė i plotė i punės: nėse shkalla ėshtė pėrmbushur, norma ėshtė 13 zł / orė neto, dhe me frekuentim tė rregullt shkalla ėshtė 14 zl / orė neto.
  - pagesat janė qartėsisht nga data 10 deri nė 20 tė ēdo muaji nė njė kartė bankare, nuk ka vonesa nė paga
  Nuk ofrohen paradhėnie, kėshtu qė punėtorėt duhet tė sigurojnė fonde pėr ushqim deri nė pagėn e parė.

  Orari i punės: 10 orė/dita nga e hėna deri tė shtunėn;

  Puna ėshtė e vazhdueshme - jo sezonale.

  Kerkohen burra, gra dhe ēifte nėn moshėn 50 vjeē

  Eksperienca e punės ėshtė e nevojshme.
  Kėrkohen njohuri bazike tė gjuhės polake.

  Detyrat:
  Gratė - punojnė nė mirėmbajtjen e makinave qepėse dhe kėrkohen aftėsinė pėr tė qepur.
  Meshkujt - montimi i kornizave tė sediljes nga pjesėt e pėrfunduara, shtrirja e mbulesave tė sediljeve duke punuar nė prerjen e materialit nė makina.
  Puna nuk ėshtė e vėshtirė dhe kryhet nė njė ambient industrial tė rehatshėm dhe komod, pa erė dhe zhurmė tė ashpėr.
  Pėr akomodim zbritėn 300 zl/muaj nga paga;
  Ushqimi nuk pėrfshihet

  Vendi i punės:
  Qyteti Wykroty (afėr Zielona Góra), Poloni

  Tė gjithė tė interesuarit tė kontaktojnė:
  Cel/WhatsApp: +48 607 837 547
  Facebook: Easttrees
  Instagram: east_trees
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: TOYOTA_mail2.jpg
S: 289
Madhesia: 20.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: TOYOTA_mail11.jpg
S: 271
Madhesia: 17.8 KB