devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 78 m² 78.000 Euro (Rruga Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga Durresit

  Shitet Hyrje 2+1 Sip 78m2, kati 3 me nje banjo me dritare.

  Ndertim i vjeter me hipoteke pallat 4 katesh me tulla te kuqe me pamje Jug-Perendim.

  Ndodhet perball karburant Kastratit dhe afer rruges se Durresit perballe Shkolles Qemal Stafa.

  Cmimi : 78 mije euro euro

  Agjensia Imobiliare Vision


  Tel : 0682253407/ 0695326329
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Pronajuaj_RrugaDurresit.jpg
S: 63
Madhesia: 51.0 KB  
  viSion
  Travel & Real Estate Agency
  Rr. e Kavajės, Pall. 227
  Shk. 2, Ap.8 ,Tirana, Albania
  Mob : 069 53 26 329
  Mob : 068 22 53 407
  Email: vision.travel@hotmail.com