Zona/Rruga : Rrug Durrsit


Shitet Hyrje 2+1 sip 78 m2 kati 3 me nje banjo me dritare

ndertim i vjeter pallat 4 katesh me tulla te kuqe me pamje

Jug perendim ndodhet perball karburant Kastratit dhe afer rruges se Durresit

perball Shkolles Qemal Stafa eshte me hipotek ēmimi 82 mije euro AGJENSIA IMNOBILARE VISION TEL 0682253407 TEL 0695326329

Cel. : 0695326329