devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 156 m² 150.000 Euro (Kompleksi Alba)

  Zona/Rruga : ish parku

  Apartamenti perbehet nga 2 dhome gjumi , soxhorno dhe kuzhina e ndare nga pjesa e ndjenes ,

  me dalje ne ballkon tualet me dritare, orientim nga 3 anet e diellit ( lindje -jug-veri), ndodhet ne katin e 2 .

  Apartamenti ka siperfaqe 156 m² dhe ka punime super cilesore ne cdo pjese te tij.

  Rezidenca ndodhet ne nje pozicion gjeografik strategjik ku lidhen akset kryesore te Tiranes qendren dhe daljen nga qyteti, prane 21 Dhjetorit.

  Cmimi : 150.000 Euro

  Komisioni 1% per bleresin..

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cb230e88-0c41-1ab1-7251-d3599a2ec64b.jpg
S: 165
Madhesia: 63.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 61455293-4684-9a88-76df-ef07f213390e.jpg
S: 70
Madhesia: 94.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 33d6de0b-109d-eec8-45bb-05e8ae032f3e.jpg
S: 70
Madhesia: 54.1 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar