devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament i sapoperfunduar 2+1, Kati 8, 125 m², 87.000 Euro (Fusha e Aviacionit,Turdiu)

  Zona/Rruga : Fusha e Aviacionit

  Super Okazion!!

  Shitet Apartament i sapoperfunduar 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 125 m2, kati i 8 pamje fantastike.

  Organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe garderoba.

  Apartamenti eshte me punime teper cilesore dhe disponon orientim jug-lindje per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral.

  E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori.

  E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule,

  me pishine dhe park lojrash: te gjitha ne funksion te komunitetit.

  Cmimi: 87.000 Euro.

  Gati per banim.


  Komisioni 1% per bleresin..

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FUSHA 75.jpg
S: 75
Madhesia: 73.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FUSHA 76.jpg
S: 45
Madhesia: 36.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FUHSA 78.jpg
S: 45
Madhesia: 46.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FUHSA 77.jpg
S: 43
Madhesia: 42.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FUSHA 79.jpg
S: 44
Madhesia: 38.6 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar