devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 124 m² 83.415 Euro (Ish Fusha e Aviacionit)

  Zona/Rruga : Ish Fusha e Aviacionit

  Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 124.5 m2, kati i 8 pamje fantastike.
  Organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone dhe garderoba.
  Apartamenti eshte i perfunduar dhe disponon orientim lindje.
  E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori. E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit.
  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
  +355 4 222 6005
  +355686511111
  realestate@immoalbania.com
  Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-05-30 at 14.50.51.jpg
S: 32
Madhesia: 46.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b28c0e18-2826-4d48-b9ee-067cdeb67e94.jpg
S: 24
Madhesia: 24.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Garden Residence Turdiu.jpg
S: 21
Madhesia: 43.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 21014114_111822102838685_2032500118888810841_o.jpg
S: 21
Madhesia: 50.8 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019