devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 124 m² 170.000 Euro (RRUGA "ELBASNAIT", PERBALLE FAKULTETIT TE GJUHEVE TE HUAJA)

  Zona/Rruga : RRUGA ELBASANIT, PERBALLE FAKULTETIT TE GJUHEVE TE HUAJA

  RRUGA ELBASANIT, PERBALLE FAKULTETIT TE GJUHEVE TE HUAJA
  Zona ku ndodhet prona eshte nje nga me te gjelberuarat te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh. Larg pluhurave dhe zhurmes se rruges se Elbasanit.
  Pedonalja e ndertuar ngjitur, ia shton se tepermi vlerat prones.
  Apartament ne shitje 2+1, me siperfaqe 111 (124) m2, kati 6, e perbere nga 2 dhoma gjumi, gatim-ngrenie-ndenje dhe banjo. Teper cilesor me orientim Lindje-jug.
  Pamje e bukur. Teper funksional, sidomos soxhorno eshte mjaft e madhe .

  Cmimi 170.000 Euro me gjithe mobilimin. Me dokumenta te rregullta pronesie


  Per me shume klikoni ne
  https://www.inf-93.com/oferta/1234
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190228-WA0007.jpg
S: 73
Madhesia: 45.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190228-WA0025.jpg
S: 15
Madhesia: 34.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190228-WA0014.jpg
S: 15
Madhesia: 43.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190228-WA0008.jpg
S: 15
Madhesia: 42.8 KB  


  Agjensia "Inf 93"
  Bul. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake,
  Hyrja Qendrore (Tregtare), kati III, Tirane

  Tel: 04 2230 515
  Mob: 068 20 50 444

  info@inf-93.com | www.inf-93.com