devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 116 m², 82.000 Euro (GOLDEN PARK)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Shitet Apartament cilesor 2+1, kompleksi TIRANA GOLDEN PARK, perballe Spitalit Amerikan 3.

  Apartamenti me nje siperfaqe 116 m2, ndodhet ne katin e 5-te kompleksit.

  Ambjenti eshte I bollshem dhe perbehet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon I madh.

  Apartamenti eshte I sapoperfunduar me punime cilesore,orientim nga dielli.

  Cmimi: 82.000 Euro

  Ne proces hipotekimi!


  Komisioni 1% per bleresin..  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 981fb27c-6a4a-cf71-f93f-9d647d861cc4.jpg
S: 161
Madhesia: 82.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8caed63a-01f0-094a-cbb4-f8643a9edb9a.jpg
S: 96
Madhesia: 47.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3daa4fed-a62c-d808-b121-b590262c4b2f.jpg
S: 88
Madhesia: 53.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5ba7f0e9-03cd-2496-5d7e-35f838adb653.jpg
S: 91
Madhesia: 58.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0c47658d-f430-3007-1012-7c9b6745c509.jpg
S: 88
Madhesia: 40.8 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar