devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Kavaje, jap me qera hotel Kati 0, 1.095 m² 40.000 Euro (Qerret)

  Zona/Rruga : Qerret

  Shitet ose jepet me qira Hotel ne Qerret ne zonen e Kavajes.
  Projekti origjinal eshte per ndertese 5 kateshe por per momentin eshte vetem me 4 kate.
  Hoteli perbehet nga 26 dhoma standarte, holli i prities dhe bar-restoranti te cilet ndodhen ne katin 0.
  Detaje te tjera: ajer i kondicjonuar, parkim, panele diellore,mundesi kati shtese, prane detit, ndertim i vitit 2015, i mobiluar ne menyre bashkekohore.
  Prona eshte e perbere edhe nga 286 m2 toke truall dhe 999 m2 toke ne total ndersa siperfaqe ndertimi eshte 1095 m2.
  Godina ėshtė nė gjendje pune tė mirė dhe ka qene ne shfrytėzim si hoteleri dhe bar-restorant pėr njė periudhe 4 vjeēare .
  Zona ka njė zhvillim tė vrullshėm vitet e fundit nė drejtim tė turizmit.
  Cmimi i shities: 1.000.000 €
  Cmimi i qirase: 40.000 € / viti
  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

  Cel : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 153422624.jpg
S: 51
Madhesia: 34.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 155232013.jpg
S: 34
Madhesia: 26.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 155232033.jpg
S: 31
Madhesia: 22.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 155232843.jpg
S: 34
Madhesia: 24.5 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019