kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Ofrojme kurse per berber

  BARBERSCHOOL Samo: ZHVILLON KURSE PER BERBER.
  ME NJE EKSPERIENCE 20 VJECARE NE FUSHEN E KURSEVE PER BERBER NE BEJME TE MUNDUR QE BRENDA PAK MUAJSH JU MUND TE MESONI TEKNIKAT MODERNE DHE BSHKEKOHORE TE PRERJES SE FLOKUT, STILIMIT , RRUAJTJRS, TE TRAJTIMI TE FYTYRES ME MTODA TE NDRYSHME. NE FUND PAJISENI ME CERTIFIKSTE SHTETERORE QE NJIHET DHE JASHTE SHQIPERIS, PER KUSANTET ME TE MIRE OFROJME MUNDESI PUNSIMI .

  GJITHASHTU NE OFROJME DHE TRAJNIME PRAKTIKE AFATSHKURTER KOHORE 2-3 MUJORE PER BERBERAT FILLESTARE QE DUAN TE BEJNE ME SHUM PRAKTIK DHE TE NJIHEN ME TREGUN E PUNES ..... Cel0692522944

  Cel. : 0692522944
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190210_190842_115.jpg
S: 62
Madhesia: 54.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180817_182053_484.jpg
S: 48
Madhesia: 35.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190210_190810_206.jpg
S: 48
Madhesia: 59.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180918_151747_361.jpg
S: 48
Madhesia: 50.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181018_211850.jpg
S: 48
Madhesia: 55.3 KB