devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 4+1+A+BLK Kati 2, 105 m² 45.000 Leke

  Jepet me qera apartament 4+1 ndodhet ne myslym shyri
  Ka nje siperfaqe prej 105 m2
  Nodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues
  Eshte e organizuar ne 4 dhoma , tualet i madh me dritare , 2 ballkone
  Jepet me qera bosh , vetem me kundrabufene
  Eshte shum e pershtatshme per banim dhe per zyra te ndryshme.
  Cmimi i qerase 45000 leke / muaji
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-05-24 at 12.09.55(1).jpg
S: 27
Madhesia: 28.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-05-24 at 12.09.56(2).jpg
S: 9
Madhesia: 32.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-05-24 at 12.09.57(1).jpg
S: 9
Madhesia: 30.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-05-24 at 12.09.55(4).jpg
S: 9
Madhesia: 36.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-05-24 at 12.09.55(3).jpg
S: 10
Madhesia: 39.6 KB    Infoexpress agjensi informacioni
  Blv. "Gjergj Fishta",
  prane gjykates se rrethit


  tel/fax: +35542400124
  cel: +355692062443
  +355672763858
  e-mail: yllibejko.infoexpress@gmail.com
  web: www.infoexpress.al

  InfoExpress