kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shes karroce-biciklete per femije nga 10 muajsh deri 4 vjec 3000 leke te reja.

  Shitet karroce biciklete per femije me muzike. Eshte ne gjendje shume te mire. Cmimi 3000 leke te reja. Te interesuarit nga rrethet do paguajne dhe posten.

  Te interesuarit te kontaktojne ne viber ose what’s app. 0697287411

  Cel. : 0697287411
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: F68B1C31-1315-47DD-BC72-F6E3AA353A94.jpg
S: 68
Madhesia: 22.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5CFAC7F9-324F-4992-B660-53C2B9251390.jpg
S: 89
Madhesia: 23.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu