devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 118 m² 199.000 Euro (Rruga e Kosovareve)

  Zona/Rruga : Rruga e Kosovareve


  Shitet super apartament 2+1, organizuar ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon qe lidhet me te gjithe dhomat, sip totale 118 M2, kati 6, ashensor,

  ndertim te ri i vitit 2018 me punime dhe mobilim mjaft cilesor, i shtruar me parket, ka te instaluar sistem qendror ngrohje/ftohje,

  i pa banuar me pare,dokumenta te rregullta nga firma.

  Apartamenti ndodhet tek Rruga e Kosovareve, ne zonen me te kerkuar te Tiranes, me pamje fantastike nga Liqeni.


  Cmimi: 199.000 Euro


  (Mundesi per parkim te sigurt)
  Tarife agjensie 1% per bleresin.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 251
Madhesia: 70.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 115
Madhesia: 59.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 112
Madhesia: 52.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 113
Madhesia: 51.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 115
Madhesia: 42.5 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar