devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, jap me qera apartament ne plazh 1+1+BLK Kati 2, 34 m² 13 euro nata (Plazh Golem)

  Zona/Rruga : Plazh Golem

  Jepet me qera apartament ne plazhin e Golemit 100m large nga deti , apartamenti organizohet 1+1 + ballkon e mobiluar dhe guzhine 4 shtreter e posedushme per pushime verore. Cmimi 13 euro nata. Per prenotime minimalisht 3 dite kalendarik kontakt watcap 0676444337

  Cel. : 0676444337
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31530867_1927677310638171_2969846550903128064_o.jpg
S: 14
Madhesia: 19.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31783601_1927677393971496_733314534206341120_o.jpg
S: 8
Madhesia: 16.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31522636_1927676460638256_864591339184979968_o.jpg
S: 20
Madhesia: 48.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31913997_1927675797304989_6286570990096875520_o.jpg
S: 9
Madhesia: 70.2 KB