EPPC Albania kėrkon njė Koordinator Eksportesh (Agropėrpunim) pėr klientin e saj, njė ndėr kompanitė mė tė mėdha tė pėrpunimit tė frutave nė vend.

Kandidati duhet tė njohė dhe tė jetė i familjarizuar me tregjet e frutave nė vend.


Pėrgjegjėsitė Kryesore:


  • Realizimi i objektivave tė vendosura nga kompania;
  • Njohja shumė e mirė e tregut dhe shfrytėzimi optimal i mundėsive qė ofron ky treg;
  • Krijimi, zhvillimi dhe mbajtja e marrėdhėnieve tė mira me klientėt dhe aktorėt e tjerė ne treg;
  • Raportimi i rregullt mbi bazėn e standardeve tė vendosura nga kompania.Kėrkesat pėr kėtė pozicion janė:


  • Tė ketė pėrfunduar Shkollėn e Mesme;
  • Pėrvojė e mėparshme nė kėtė fushė ose tė ngjashme (e detyrueshme);
  • Tė komunikojė nė nivel mesatar/tė lartė gjuhėn angleze (e detyrueshme);
  • Tė ketė eksperiencė nė pėrpilim dhe ndjekje dokumentacionesh (sidomos ato tė eksporteve, certifikim produkti, etj.);
  • Tė disponojė leje drejtimi dhe tė jetė i gatshėm pėr tė udhėtuar;
  • Tė jetė person i komunikueshėm, i besueshėm dhe me dėshirė pėr tė punuar.


Tė dhėnat:

Pozicioni: Koordinator Eksportesh (Agropėrpunim);
Vendndodhja: Tiranė;
Pagesa: Konkurruese;
Aplikimet mbyllen: 15.06.2019

Si tė aplikoni:


Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi punėsimi, ju lutemi ju lutemi dėrgoni CV-nė tuaj duke ndjekur linkun e mėposhtėm:

https://aplikim.eppc.al

Ju do tė kontaktoheni vetėm nė qoftė se CV-ja juaj do tė kualifikohet.
Tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.