​Zona/Rruga : Marqinet

Shitet TOKE, 19.600 m2 ne Marqinet 700 metro larg Vores. Toka eshte e kuadratuar dhe mund te perdoret per cdo lloj veprimtarie biznesi por edhe per banim . Mund te perdoret per blektori ,per sera prodhimi zazavatesh, magzinia industriale, kompleks turistik etj. Toka eshte me dokumentacion te rregullta dhe Shitet per 9 Euro/m2( i diskutushem) . Nxitoni!
Lloji i prones: Toke
Siperfaqja: 19600 m2
Zona: Marqinet
Qyteti: Vore Tirane

Cel. : 00355 684044520
Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com