EPPC Albania kėrkon njė Specialist /e Rekrutimesh & Talent Acquision pėr klientin e saj, NJĖ NDĖR KOMPANITĖ LIDER GLOBALE e cila operon nė fushėn e pėrkthimeve.

Pėrgjegjėsitė Kryesore:


 1. Planifikon dhe organizon nė mėnyrė proaktive procesin e rekrutimit tė talenteve duke vlerėsuar, intervistuar dhe punėsuar kandidatėt e kualifikuar;
 2. Pėrshtat dhe publikon njoftimet e punės sipas profileve tė kėrkuara;
 3. Identifikon kanalet mė efektive tė rekrutimit me qėllim zgjerimin e databases sė kandidatėve sipas nevojave tė kompanisė;
 4. Kujdeset pėr mirėmbajtjen e databases sė kandidatėve/talenteve;
 5. Ofron mbėshtetje pėr shpėrndarjen e talenteve tė kualifikuar nė varėsi tė natyrės sė secilit projekt dhe brenda buxhetit tė alokuar;
 6. Pėrdor burime, mjete dhe teknika tė ndryshme tradicionale dhe inovative nė identifikimin dhe tėrheqjen e kandidatėve potencial;
 7. Pėrgatit kontratat dhe raporton tek drejtuesit pėr ecuririnė e punės nė mėnyrė periodike.


Kėrkesat pėr kėtė pozicion janė:


 • Diplomė Universitare;
 • Pėrvojė e mėparshme pune nė pozicione tė ngjashme nė HR;
 • zotėrojė shumė mirė Gjuhėn Angleze nė tė shkruar dhe tė folur (MUST);
 • I/e aftė tė ndėrtojė raporte pozitive pune dhe tė komunikojė nė mėnyrė efektive dhe tė qartė me kolegėt brenda dhe jashtė nė nivel grupi;
 • Tė punojė nėn presion, tė jetė i orientuar drejt detajeve dhe zgjidhjes sė problemeve;
 • Aftėsi tė mira tė menaxhimit tė kohės, prioriteve dhe arritjes sė objektivave.


Si tė aplikoni:

Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi punėsimi, ju lutemi dėrgoni CV-nė tuaj nė linkun qė vijon: https:// aplikim.eppc.al

Ju do tė kontaktoheni vetėm nė qoftė se CV-ja juaj dhe dokumentet shoqėruese do tė kualifikohen.
Tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.