1. Standart Tirane, shes Kamion Mercedes-Benz 12-13 Viti 1985, 3.500 Euro  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: portokalli
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 35000

  OKAZION!!!!
  shitet kamioni Mercedes Benz vet-shkarkues nga te 3 anet
  gjendje e mire teknike dhe ploteson te gjitha opsionet per nje makine pune.

  3500 euro okazion

  Cel. : 0682073602
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 852346D1-D827-4CD0-86D1-4ED9AE76827D.jpg
S: 131
Madhesia: 60.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: D12937C4-BEDB-4E2E-9D3A-21B4E6DEFAFC.jpg
S: 158
Madhesia: 57.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 508D5DB5-7C00-4F6F-9F6D-F7291468F353.jpg
S: 244
Madhesia: 47.6 KB