devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 70 m² 400 Euro (Vaso Pasha)

  Zona/Rruga : Vaso Pasha

  Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen “Vaso Pasha”.
  Kati i 2 i nje pallati te ri, me ashensor.
  Pallati ndodhet ne rruge kryesore, ne nje lokacion shume te preferuar.
  Me siperfaqe totale 70 m² .
  Eshte i organizuar ne soxhorno, ambjent gatimi, dhome gjumi, gjithashtu ka nje ballkon me pamje nga rruga kryesore.
  Apartamenti eshte krejtėsisht i mobiluar dhe me te gjithe elektroshtepijaket (frigorifer, lavatriēe, sobe gatimi, lavastoviglie, TV, dhe kondicioner nė ēdo dhomė).
  Preferohen :Mundesisht te huaj,Nje person, e shumta dy. Preferohen moshe mbi 35 vjec,jo femije, jo kafshe shtepiake
  Ēmimi: 400€/muaj.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20750662_1584420088244692_1290825468_n.jpg
S: 16
Madhesia: 27.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20751223_1584423558244345_136198449_n.jpg
S: 11
Madhesia: 35.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20750867_1584420251578009_1748872792_n.jpg
S: 12
Madhesia: 29.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20750814_1584423818244319_865009307_n.jpg
S: 11
Madhesia: 36.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20786361_1584423734910994_593885815_n.jpg
S: 25
Madhesia: 26.4 KB    Infoexpress agjensi informacioni
  Blv. "Gjergj Fishta",
  prane gjykates se rrethit


  tel/fax: +35542400124
  cel: +355692062443
  +355672763858
  e-mail: yllibejko.infoexpress@gmail.com
  web: www.infoexpress.al

  InfoExpress