kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Magjia e kesaj vere ne #Lefkada 🏝🏝 260 Euro

  Magjia e kesaj vere ne #Lefkada
  Nisja e pare dt 17 korrik -- 5 dite -- duke filluar nga 260€
  Akomodimi ne👑Hotel LEFKAS- hoteli me i i mire i ishullit per 2018 nga Booking.com (Buze detit dhe ne qender te qytetit)
  Lundrim me traget ne ishujt e Lefkades dhe plazh ne #Porto_Katsiki, #kefalonia, #Kathisma, #Agia_Nikita, #Preveza dhe #Parga  Ne cmim per person pėrfshihen::
  1. Transporti dhe te gjitha shetitjet sipas programit.
  2. Akomodimi per 4 nete ne hotel Lefkas ne qender te Lefkades, prane lokaleve, restoraventeve dhe tavernave te qytetit.
  3. Mengjeset dhe Darkat te cilet shtrohen bufe ne restorantin e hotelit gjate qendrimit tone ne Lefkada
  4. Asistence me guid shqiptare gjate gjithe udhetimit
  5. Transfertat hotel – plazh – hotel per te gjitha ditet sipas programit
  6. Taksat turistike te qytetit

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lefkada1.jpg
S: 35
Madhesia: 36.1 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours